» Kurs dla firm

kurs dla firm

PERFECT LINGUA zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń językowych dla klientów korporacyjnych. Oferujemy kursy obejmujące naukę trzech języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Oferta skierowana do firm charakteryzuje się dużą elastycznością. Program ustala się indywidualnie z uwzględnieniem specyfiki zleceniodawcy. Zleceniodawca decyduje o ilości i częstotliwości spotkań oraz o miejscu zajęć (mogą odbywać się w siedzibie firmy lub szkole). Cechą kursów biznesowych jest indywidualizacja toku nauczania. Jest to możliwe dzięki małym grupom, w których odbywają się zajęcia oraz indywidualnemu programowi zajęć. Program i profil zajęć jest przygotowany w oparciu o analizę Państwa potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Przygotowanie programu jest bezpłatne. Godziny i terminy zajęć oraz częstotliwość i długość spotkań wybierają Państwo sami, dostosowujemy się całkowicie do Państwa wymagań i oczekiwań. Ustalony program będzie przewidywał cykliczne sprawdzanie postępów w nauce.
Na kursach językowych szczególny nacisk kładziemy na komunikację, dlatego opracowaliśmy dla naszych słuchaczy specjalny pakiet konwersacyjny. Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Staramy się, aby nasi kursanci od początku umieli sobie poradzić z językiem obcym w pracy, podróżach służbowych oraz w rozmowach telefonicznych i korespondencji.

Kursy językowe dla firm tworzymy w oparciu o trzy fundamentalne zasady:

  1. PROFESJONALIZM
  2. SKUTECZNOŚĆ
  3. ELASTYCZNOŚĆ

PERFECT LINGUA TO CENTRUM JĘZYKOWE, KTÓRE WYCHODZI NAPRZECIW POTRZEBOM NOWOCZESNEJ FIRMY W ZAKRESIE SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH DLA KADRY PRACOWNICZEJ I MANAGERSKIEJ